O spoločnosti

O nás

Realizujeme kompletné elektroinštalačné práce v  obchodných priestoroch, administratívnych a priemyselných budovách, skladových a výrobných halách,  v bytoch , rodinných domoch a objektoch slúžiacich rôznym účelom či už sa jedná o rekreačné chaty, záhradné domčeky či multifunkčné priestory. Máme široké skúsenosti s veľkými a technicky náročnými developerskými  projektami ale aj s mnoho rodinnými domami či bytmi.

V rámci prípravných prác odborne posúdime stav nehnuteľnosti a ponúkneme vám riešenie na mieru v závislosti na Vašom rozpočte a predstave.

Naša spoločnosť sa zaoberá taktiež inštaláciou inteligentných (smart) domov.

Vďaka jednej aplikácii s prekvapivo intuitívnym ovládaním  môžete ovládať a regulovať:

  • Kúrenie a chladenie: zónová regulácia teploty, meranie spotreby energie, minimalizovanie rozdielov medzi aktuálnou a požadovanou teplotou, prehľadné grafy teplôt a stavu ostatných zariadení a ďalšie funkcie.
  • Tienenie: aktívna ochrana pred vetrom, prispôsobenie sklonu žalúzií podľa polohy slnka (maximálny jas bez priamych slnečných lúčov, zohľadnenie potrieb chladenia alebo kúrenia – maximálna energetická efektívnosť) a ďalšie funkcie.
  • Osvetlenie: možnosť spojiť viacero svetiel do svetelných scén – odpadá potreba ručne ovládať svetlá, možnosť nastaviť náhodné zapínanie a vypínanie svetiel (ochrana proti zlodejom v prípade, že nie ste doma). kompatibilita s akýmikoľvek vypínačmi
  • Vetranie: systém upravuje intenzitu vetrania na základe monitoringu kvality vzduchu
  • Zavlažovanie: správne zavlažovanie bez poklesu tlaku vody
  • Bazény: ovládanie kvality vody, teploty, osvetlenia a filtračného čerpadla na diaľku

V rámci poskytovaných služieb taktiež poskytujeme montáž / inštaláciu plynových kotlov či tepelných čerpadiel. Doporučíme Vám na základe obhliadky moderné riešenie, ktoré je možné namontovať aj v starom dome alebo v byte. Pri montáži a servise tepelných čerpadiel postupujeme v súlade s požiadavkami zákazníka. Vždy berieme do úvahy váš pohľad a hľadáme optimálne riešenia. Pri práci používame špičkové vybavenie.

 

Taktiež Vám poskytujeme montáž rekuperačného systému, ktorý zabezpečuje kontrolované vetranie budov so spätným získavaním tepla. Prináša mnoho výhod, ktoré zvyšujú komfort a pohodlie ľudí a znižujú náklady na prevádzku budovy.

Rekuperácia je dôležitá predovšetkým v novostavbách a rekonštruovaných budovách, ktoré sa izolujú a utesňujú sa v nich špáry, čím sa stávajú vzduchotesné. Tieto opatrenia sú finančne náročné a ich cieľom je šetriť energie. Aby sa ušetrená energia nestratila pri vetraní oknami, je ideálne vetrať prostredníctvom rekuperačnej vetracej jednotky, v ktorej použitý vzduch ohrieva čerstvý. Takto sa nielen zlepší celková energetická bilancia budovy, ale sa zároveň zabezpečí zdravá a komfortná klíma.

Ako pracujeme?

Ako prebieha naša práca?

Najdôležitejšia je pre nás Vaša spokojnosť a preto dbáme na každý detail našej práce tak, aby ste nás s radosťou odporúčali.

01

Konzultácia

Konzultácia je kľúčovým krokom našej spolupráce, počas ktorej si vyjasníme jednotlivé potreby, kroky práce a zadefinujeme požiadavky.

02

Cenová ponuka

Pripravíme Vám cenovú ponuku na základe Vašich požiadaviek, tak aby vyhovala Vami stanovému rozpočtu.

03

Realizácia

Po akceptovaní cenovej ponuky začíname s realizáciou samotného projektu.